KISACA

Taze pişmiş enerjimiz, piyasada demlenmiş tecrübemiz, tadına doyulmaz cin gibi fikirlerimiz, yeteneklerimizle birleşti. Nitelikli butik çalışmalar ve ses getiren kampayarla ismimizi duyurduk.

Yeri geldiğinde a’ dan z’ ye kurumsal kimlik çalışmaları, yeri geldiğinde de tam teşekküllü kampanyalarla gösterdiğimiz performansı, butik çalışmalar ve proje katılımlarıyla tatlandırmaya devam ediyoruz.

“Doğru kitleye doğru mesajı, en etkileyici ve akılda kalıcı şekilde” vermeye yönelik tarzımızla görsel ve yazılı basından internete, outdoor ‘ dan halka ilişkilere tüm medya ve mecralarda “Verimli, Estetik ve Farklı” işler üretmeye devam etmekteyiz.

HAKKIMIZDA

Reklam Konseyi | Görsel Reklam ve Tanıtım Teknikleri; tecrübeli, yaratıcı, profesyonel bir ekibin bir araya gelmesi ile 2002 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Kısa zamanda bir çok başarılı projeye hep birlikte imza atılmıştır.

Bu ekibi diğerlerinden farklı kılan, bugüne kadarki profesyonel yaşamları boyunca, birçok kurumsal firmada farklı nokta ve departmanlarda görev almış olmaları, yaşamış oldukları deneyimleri şirketin kuruluş ilkelerine yansıtabilmeleridir.

Reklam Konseyi | Görsel Reklam ve Tanıtım Teknikleri; içerisinde barındırmış olduğu hizmet kalemleri ile, reklam ajansı, üretici, dijital ajans modelini benimsemeyerek hepsinin bir birleşimi olan hibrid bir yapıda müşterilerine tek yerden çözüm üretmeyi hedeflemektedir.

Reklam Konseyi | Görsel Reklam ve Tanıtım Teknikleri olarak geniş ve tecrübeli bir ekip ile sizlere destek vermek, memnuniyet yaratarak, dostluğa dönüşecek iş birliklerinde bulunmayı umut ederiz.